Стани приятел на Поглед.инфо във facebook и препоръчай на своите приятели

/ПогледТВ/ Разговор на Александър Симов с икономиста проф. Румен Гечев -депутат от БСП, за идеята на ГЕРБ да вдигат акциза на бездимните цигари и за всички политически пируети около него – налага ли се да бъде вдигнат, има ли изчисления, прозира ли лобизъм и дебели сенки зад такава идея, за състоянието на БДЖ и как се управляват държавните дружества у нас, както и налага ли се да се прави концесия на летище „София“. /ВИДЕО/
Стани приятел на Поглед.инфо във facebook и препоръчай на своите приятели
ВАЖНО ЗА ЧИТАТЕЛИТЕ НА ПОГЛЕД.ИНФО И ЗРИТЕЛИТЕ НА ПОГЛЕДТВ
Уважаеми читатели на Поглед.инфо и зрители на ПогледТВ!
Ние съществуваме благодарение на безвъзмездната жертвоготовност на екипа, с който работим, за да представяме различната гледна точка по редица значими обществено-политически проблеми у нас и по света и не ползваме държавно, партийно или каквото и да е друго финансиране.
Това не е най-успешната формула за оцеляване в днешно време и не може да продължава до безкрай.
Ето защо се обръщаме към всеки един от вас, ако сте удовлетворени от съществуването на Поглед.инфо и ПогледТВ, опитайте се да ни подкрепите, за да ни има по-дълго време като островче на свободата. От трайността на вашата подкрепа ще зависи трайността на нашето съществуване.
Считайте, че по този начин Поглед.инфо и ПогледТВ става наша с вас обща кауза, обща съдба и общо дело!
Поканете ваши близки и приятели да се включат в това общо дело, ако смятате, че е полезно за България!
Анонимността ви е гарантирана!
Ние няма да ви подведем!
Ще бъдем верни на избраната линия, докато ни има!
"Еврокариери" ЕООД
Основание: Дарение за Поглед.инфо и ПогледТВ
IBAN: BG90UBBS80021062013420
BIC: UBBS BGSF
МОЛ: Румен Петков
Можете да ползвате PayPal. Има възможност и за абонаментна подкрепа
Благодарим ви за подкрепата!
Поглед.инфо и ПогледТВ