България

Агент Димитър се опита да изпере имиджа на ГЕРБ

/Поглед.инфо/ Не съм подслушвал никого. Сигналът на Сергей Станишев срещу мен е написан от човек с богато въображение. Това каза зам. председателят на ГЕРБ Цветан Цветанов в предаването „Всяка неделя” по Нова тв.

Поглед Инфо 1233 прочитания
Агент Димитър се опита да изпере имиджа на ГЕРБ

Изявата му бе рекламирана цял ден и както се очакваше водещият Кеворк Кеворкян – агент Димитър, се опита да изпере имиджа на ГЕРБ, Борисов и Цветанов. Кеворкян не задаваше неудобни въпроси и остави Цветанов дълго да се лее как сигналите срещу него целели да ударят предизборно ГЕРБ.

Зам. председателят на ГЕРБ беше и с адвоката си Менко Менков, като агент Димитър по традиция си говореше приятелски - „на ти”, с гостите си.

Цветанов се разкая, че е говорил прекалено много, когато е бил вътрешен министър и е трябвало да бъде по-умерен като обявява резултатите от дадена операция.