„Баварците” разгромиха италианския гранд в Торино с 4:1.

Италианският гранд Ювентус няма да играе на осминафиналите в Шампионската лига. Тимът падна с 1:4 от Байерн у дома и остана на трето място в крайното класиране на група „А”. То дава право на участие в Лига Европа. Бордо и немците продължават напред в най-силния турнир.

Давид Трезеге изведе Ювентус напред в резултат в 19-ата минута. Вратарят на гостите Ханс Йорг Бут изравни от дузпа в 30-ата минута. При този резултат завърши първото полувреме. След почивката домакините рухнаха и получиха три попадения във вратата си. Точни за Байерн бяха Олич (52`), Гомес (83`) и Тимошчук (90`). Така Ювентус претърпя унизително поражение с 1:4 у дома.

Бордо победи Макаби (Хайфа) с 1:0 в другата среща от групата. Жуси вкара единствения гол в 13-ата минута. Французите са първи в групата, докато израелците останаха последни без спечелена точка.