Димитър Бербатов беше оценен високо за играта си в мача. Той получи 8 точки от възможни 10. С двата си гола Бербатов води в класацията на голмайсторите с 13 попадения.

Снощи Манчестър Юнайтед победи Съндърланд с 2:0 в мач от Висшата лига на Англия. Димитър Бербатов отбеляза и двата гола за "червените дяволи". Той откри резултата още в петата минута. Руни центрира отдясно, а нашето момче с глава засече топката за 1:0.

В 57-ата минута българинът се разписа за втори път във вратата на Съндърланд. Бербатов пое топката, навлезе в наказателното поле отдясно и стреля с външен фалц, при което топката рикошира в защитник, излъга вратаря и опъна мрежата за 2:0.

Тимът на сър Алекс имаше възможности да вкара още голове, но футболистите направиха доста пропуски.

Димитър Бербатов беше оценен високо за играта си в мача. Той получи 8 точки от възможни 10. Райън Гигс и Уейн Рууни получиха оценка 9. С двата си гола Бербатов води в класацията на голмайсторите с 13 попадения.