Меси донесе успеха на Барселона над Динамо (Киев).

Отборът на Интер се пребори с руския Рубин (Казан) в пряк двубой за място на осминафиналите на Шампионската лига. Мачът от група F завърши с резултат 2:0 в полза на италианците.

Първият гол падна в тридесет и първата минута, когато Балотели подаде точно на Ето’о. Той не пропусна от близко разстояние.

Последваха силни минути за отбора на Интер, но до втори гол не се стигна по време на първата част.

През второто полувреме натискът от страна на Рубин (Казан) беше сериозен, но руснаците така и не отбелязаха.

За сметка на това Интер оформи крайното 2:0 с прекрасен гол на Балотели. Той уцели вратата от свободен удар, който определено затрудни вратаря на Рубин.

В другия мач в групата Барселона победи Динамо (Киев) с 2:1 като гост. Милевски откри за домакините още във втората минута на срещата. Ернандес изравни в 81-ата, а носителят на "Златната топка" Лионел Меси донесе успеха на действащия европейски шампион четири минути преди края на двубоя.

Барселона е победител в групата и продължава напед в турнира. На осминафиналите ще играе и Интер, а Рубин (Казан) ще участва в Лига Европа. Динамо (Киев) остана на последно място.