Единственото и победно попадение в мача отбеляза привлеченият от Локомотив (Пловдив) Гара Дембеле в 39-ата минута на срещата.

Левски се наложи с 1:0 над ЦСКА в мач от първия кръг на "А" група.

В началото на мача армейците владееха повече топката, но не успяха да организират чисто голово положение. Постепенно Левски успя да изравни играта. Първата чиста възможност за гол се откри пред Жоазиньо, който излезе сам срещу Караджов, но не успя да отбележи гол.

В 39-ата минута "сините" поведоха след грешка в защитата на ЦСКА. Виданов и Попов не успяха да изчистят една висока топка, Дембеле се пребори с Акуаро и промуши топката през Караджов за 1:0.

През второто полувреме армейците опитаха да изравнят резултата, но се проваляха пред завършващия удар.

В последните 10 минути Левски игра и с човек по-малко след втори жълт картон на Владимир Гаджев за симулация.

В третата минута на продължението пък ЦСКА също остана с 10 души на терена след второ официално предупреждение на Маркиньос.