Мачът завърши 2:2.

Локомотив (София) и ЦСКА завършиха наравно 2:2 в столичното дерби на 13-ия кръг на "А" група. Така "армейците" отново не успяха да спечелят важен мач в първенството и при успех на Литекс срещу Локо (Пд) ловчанлии ще оглавят еднолично класирането.

"Армейците" поведоха в 13-ата минута, когато Мишел Платини бе спънат в наказателното поле и Иван Стоянов откри резултата - 1:0. Само три минути по-късно обаче Бранеков спъна Балдовалиев и реферът Стефан Спасов посочи бялата точка в полза на домакините. От наказателния удар Мартин Камбуров направи 1:1.

В 23-ата минута символичните гости отново поведоха, след като Спас Делев центрира отлично отляво и Мишел Платини засече с глава от границата на наказателното поле в далечния ъгъл на вратаря Галев - 2:1 за ЦСКА.

В 66-ата минута съдията спести нарисуван червен картон на капитана на "железничарите" Георги Марков, който влезе безумно в краката на Руи Мигел и четири минути по-късно Локо стигна до изравняването - Зоран Балдовалиев се подигра със защитата на ЦСКА на границата на наказателното поле, пусна към Данаил Митев, който наказа Здравко Чавдаров с удар в близкия му ъгъл за 2:2.

Осем минути преди края голмайсторът Митев пое към съблекалните за втори жълт картон, но това не промени ситуацията на терена.