Криминални

Заловиха 42 килограма наркотик на Летище София

Наркотикът е иззет по време на специализирана операция „Highway”

Поглед Инфо 1016 прочитания
Заловиха 42 килограма наркотик на Летище София

Пратка с 42 килограма листа от растение, което съдържа наркотично вещество, подобно на амфетамините, задържаха на Летище София. Наркотикът е иззет по време на специализирана операция „Highway”, съобщи ТВ7.

Пратките са били предназначени за САЩ и Канада, като имат връзка с международен канал за трафик на дрога към Европа и Северна Америка. Пакетите са били изпратени от столичен хотел, а подателят е британски гражданин. При извършената проверка в хотела е установено, че мъжът е напуснал страната.

Работата по случая продължава.

Д-р Пламена Заячка - кандидат за кмет на р-н Средец , гр. София
Препоръчано събитие

Д-р Пламена Заячка - кандидат за кмет на р-н Средец , гр. София