Музика

"Бон Джоуви" тръгват на двегодишно турне

Планирани са 135 концерта в 30 страни.

Поглед Инфо 1452 прочитания
"Бон Джоуви" тръгват на двегодишно турне

Рок групата "Бон Джоуви" съобщи, че тръгва на двегодишно световно турне следващата година, предаде Асошиейтед прес.

На 19 февруари в Сиатъл ще бъде даден стартът на турнето. На 26 май ще има концерт на новия стадион "Медоуленд" в Ню Джърси. Планирани са 135 концерта в 30 страни.

"Става дума за голямо световно турне", заяви лидерът на групата Джон Бон Джоуви.

Турнето "Lost Highway" на бандата е събрало рекордни приходи за 2008 г., според "Билборд". Те възлизат на 210,6 милиона долара.

 

Д-р Пламена Заячка - кандидат за кмет на р-н Средец , гр. София
Препоръчано събитие

Д-р Пламена Заячка - кандидат за кмет на р-н Средец , гр. София