Това може би беше последният мач на Емил Велев като треньор на "Левски".

"Левски" вкара пет беозтветни гола във вратата на "Сант Жулия" в реванша от втория квалификационен кръг на Шампионската лига, който се играе в Андора. С общ резултат 9:0 сините са в следващия етап на надпреварата, където съперник е ФК "Баку". Първият мач е в средата на следващата седмица в Азербайджан.

Започналият в титулярния състав на сините Мариан Огнянов откри резултата. Той се разписа в 23-ата минута след корнер, изпълнен от Гаджев. Малко по-късно Христо Йовов направи 2:0. Пет минути преди края на първото полувреме отново Огнянов се разписа за 3:0.

Треньорът Емил Велев, който може би за последно води тима, след като му се подготвя смяна с Ратко Достанич, започна мача с Георги Петков, Живко Миланов, Юсеф Рабех, Елин Топузаков, Йордан Минев, Георги Сърмов, Владо Гаджев, Мариан Огнянов, Зе Соарес, Христо Йовов и Исмаил Иса. Резерви останаха: Митрев, Генев, Милиев, Вагнер, Христов, Цачев и Киров.

В самия край на първото полувреме Мустафа Иса получи втори жълт картон за удар на съперник без топка в наказателното поле на "Сант Жулия" и бе изпратен преждевременно под душовете.

В началото на второто полувреме Киров замени Зе Соарес. Четвърт час по-късно Йовов отстъпи мястото си на терена на Цачев. Третата последна смяна в българския тим бе влизането в игра на Милиев вместо Рабех.

Седем минути преди края Цачев реализира първия си гол в евротурнирите за 4:0. Друг един дебютант - Киров отбеляза петия и последен гол във вратата на аматьорския тим.