Единственото попадение отбеляза новото попълнение на червените Иван Стоянов с хубав удар извън наказателното поле в 74-ата минута на мача.

ЦСКА победи северноирландския "Дери Сити" с 1:0 в първата среща между двата тима от 3-ия квалификационен кръг на Лига Европа. Двубоят се игра на националния стадион "Васил Левски" в София пред около 10 000 зрители. Единственото попадение отбеляза новото попълнение на червените Иван Стоянов с хубав удар извън наказателното поле в 74-ата минута на мача.

Като цяло вицешампионите на България не задоволиха с представянето. На противоположното мнение обаче бе треньорът Любослав Пенев, който изрази задоволството си от играта на своите избраници. "Това бе първи мач за нас в Европа и логично имаше напрежение. Добре, че не допуснахме гол. Това е добър турнирен резултат", заяви бившият нападател.