Мачът завърши при резултат 1:1, а армейците могат да съжаляват, че изпуснаха победата.

ЦСКА спечели първа точка в груповата фаза на Лига Европа и завърши 1:1 в домакинския си мач срещу Фулъм. „Армейците” бяха напълно равностойни на английския си съперник и дори в моменти имаше превес в играта и дори може да съжалява, че не взе и победата в този мач срещу игралия с резервите лондонски тим.

През първото полувреме и двата тима заложиха на прибрана игра и едва в самия му край бе създаде първата реална опасност пред една от двете врати. В 44-ата мин. се получи разбъркване в наказателното поле на „червените”, Саймън Дейвис нанесе удар, но право в ръцете на Караджов.

След почивката Любослав Пенев пусна в игра Маркиньос и Мишел Платини и играта на „армейците” значително се активизира.

Смените дадоха резултат и в 62-ата мин. след центриране на Коста Янев, Маркиньос с гърди свали към Платини, който с отличен удар от границата на наказателното поле реализира за 1:0 в дебютния си мач с червената фланелка.

Радостта на домакините, обаче не трая дълго и три минути по-късно след дълъг пас, Камара бе изведен зад отбраната на ЦСКА, Караджов излезе неразчетено, нападателят го преодоля и на опразнената врата отбеляза за 1:1.

Този развой не се хареса на Пенев и опита да търси победата с пускане в игра на Манчев, но и това не промени нищо.

И двата тима залагаха предимно на центрирания, които обаче бяха обречени на неуспех и пред двете врати.