ЦСКА загуби първия си мач от подготовката в Австрия. Червените отстъпиха с 1:3 в двубоя със словашкия "Жилина".

Треньорът Любослав Пенев пусна от самото начало на терена тримата испанци, които са на проби. В стартовия състав бяха и още четирима от новите попълнения. Ето и титулярната единайсеторка: Петров, Бранеков, К. Стоянов, Мартин Камано, Минев, Св. Петров, Ив. Стоянов, Арибас, Кристиан Сан Еметерио, Руи Мигел, Делев.

Още в 7-ата минута словашкият тим откри резултата чрез Да Силва. В самия край на първото полувреме след колективна грешка на отбраната на българския вицешампион Йеж направи 2:0.

През второто полувреме на терена останаха само Йордан Минев и испанецът Сан Еметерио. В игра влязоха вратарят Чавдаров, Ковачев, Котев, К. Янев, Зехиров, Силва, Морозс, Маркес и Саидходжа. На терена не се случваше нищо интересно и Любо Пенев върна на терена К. Стоянов и Делев, които замениха Минев и Сан Еметерио.

Шест минути преди края Зехиров центрира от фаул и Саидходжа вкара първия гол за ЦСКА в предсезонните контроли и единствен в този мач. Крайният резултат оформи Гайдар, който реализира отсъдената за нарушението на К. Стоянов в наказателното поле дузпа.