В началните 10-ина минути "червените" от София, които бяха в резервните си черни екипи, опитаха да създадат натиск пред вратата на Стяуа.

Стяуа (Букурещ) победи ЦСКА с 2-0 в първия мач от плеойфите на Лига Европа.

В началните 10-ина минути "червените" от София, които бяха в резервните си черни екипи, опитаха да създадат натиск пред вратата на Стяуа. Атаките на ЦСКА обаче бяха доста мудни и си личеше, че момчетата на Радуканов сериозно са притеснени да не получат гол в своята врата.

В 16-та минута, без да имат чисти положения пред вратата на М'боли, Стяуа се оказа водещ в резултата. За попадението помогнаха и бранителите на червените, които увиснаха и подариха топката на Галамац, който вкара за 1-0.

На почивката в игра влезе Нелсън.

Второто полувреме започна по аналогичен начин на първото – армейците опитаха да атакуват по-сериозно противника, за да върнат гола пасив от първата част. Играчите на Стяуа успешно успокояваха противника. Веднага след това отговаряха със скоростни контраатаки, възползвайки се от хаоса в "червената" защита.

В 77-та след поредната контраатака на Стяуа, Тату беше изпуснат от Костадин Стоянов, навлезе в наказателното поле и с лекота преодоля М'боли за 2-0.

В 88-та минута Зику направи непростим пропуск и на метър от голлинията пропусна да вкара.