Момчетата на Олег Блохин излязоха напред в резултата още в 7-ата минута с попадение на Селин.

Украйна победи България с 3:0 в приятелска среща, играна в Киев, и потвърди. Възпитаниците на новия национален треньор Михаил Мадански бяха напълно надиграни и рядко създаваха чисто положение пред вратата на домакините, които спечелиха лесно с попадения на Селин и Шевченко през първото полувреме, а след почивката Ярмоленко довърши нашите с трети гол.

В 38-ата минута носителят на Златната топка Андрей Шевченко пък наказа грешка на защитника на ЦСКА Иван Бандаловски и покачи на 2:0.

Осем минути преди края обаче и Манолев не успя да попречи на Ярмоленко да оформи резултата на 3:0. Резервата Коноплянка навлезе в наказателното поле, пусна към непокрития си съотборник, който на празна врата направи резултата класически.