/Поглед.инфо/ Пресконференция на Реформаторския блок: "... седемте формации споделят “отношението към неуспешното управление на ГЕРБ, отслабило държавните институции и опитите на ръководството на ГЕРБ за разделяне и отслабване на десния център и демократичното политическо пространство”.
Борислав Сандов от “Зелените” призова съмишлениците на блока да се включат към протестите утре срещу прегласуването на актуализацията на бюджета.
***
T.e. дайте да помогнем на ГЕРБ да свали БСП от власт, но иначе сме против ГЕРБ?!
И като ви прати Баце на избори през ноември, колко процента мислите, че ще ви остави?... Що така все се сещам за оная приказка за заека и боата?
За първи и последен път давам БЕЗПЛАТЕН съвет на играчите от Реформаторския блок - момчета, играйте ВАШАТА игра, стига слушали Чехльовци, Бездуханови и прочее обещаващи финансов гръб индивиди... Те не са във вашия отбор, те са резерви на Баце. Сега сте им нужни, но на изборите ще ви намачкат ушите и ще издухате супата безплатно!