/Поглед.инфо/ Див скандал засукаха в студиото на Тв7 Светослава Тадаръкова и Капка Георгиева на тема "изнасилена ли е била Ванга".
Според Тадаръкова пророчицата е ослепяла не след вихрушка, а защото е била насилена от неколцина съселяни. Капка Георгиева, бившата половинка на Волен Сидеров, пък твърди, че това е грубо светотатство и опит на Тадаръкова да си направи автореклама.
"Попаднах на свидетелски показания на двама дущи, документирани от Държавна сигурност. Независимо един от друг те са категорични, че е нямало никакво торнадо, което да я и издигне във въздуха и да я ослепи. Напротив, става дума за изнасилване", обяви Тадаръкова.
Според нея за това говорели и свидетелства на метеоролози от БАН. На въпросната дата през 1923 г. нямало данни за никакво подобно климатично явление.
"Ти лъжеш и правиш евтини скандали", ядоса се Капка, която е авторка на книга на Ванга.