Не ни казаха

General Electric отчете спад в приходите си за тримесечието

Причината е финансовата криза.

1194 прочитания
General Electric отчете спад в приходите си за тримесечието

Дженеръл Електрик отчете значителен спад в тримесечните си приходи в резултат от финансовата криза. Докато през периода юли-септември 2008 г. американският конгломерат е отбелязал печалба от 4.5 млрд. долара, през същото тримесечие за тази година приходите на компанията са едва 2.5 млрд. долара, отбеляза BBC. Въпреки това главният изпълнителен директор на компанията Джеф Имелт вижда знаци за финансова стабилизация.