/Поглед.инфо/ Даниел Смилов (основният сватовник на ГЕРБ и РБ) е с разбито сърце и стене, че поведението на ГЕРБ е безотговорност.
Половината кариеристи на РБ, които се бяха смълчали като Кондьо в полупразна кръчма, сега праскат бойни анти-ГЕРБ статуси и клеймят бойковщината и всички останали форми на банкянско съществуване. Разбира се, само допреди ден същите тези твърдяха, че дясноцентристка коалиция е единствения изход за България и тайно въздишаха пред портета на Цецка Цачева.
Тази подлост и лицемерие пречи на РБ да осъзнаят нещо. ГЕРБ ги спасяват от самите тях. Коалиция с ГЕРБ е като да разчиташ Дракула да мине на диета от плодови сокчета. Щяха да бъдат изсмукани, употребени и изоставени за следващата пищна и горда дясноцентристка красавица с по-дълги бедра.
Този парламент е резултат от анархистки протест. Хората биха се издразнили на всяко едно управление. РБ са късметлии, че не се набъркаха в тази оргия. Заради това в нощта на изборите, като видях едни кадри на РБ, им казах да не бързат да хейтят БСП, защото двете партии ще си стоим в опозиция и от време на време, както се казва, трябва да си махаме с ръка...:))))))))