Общество

Ученици от първи клас ще се учат на безопасно поведение на пътя

Събитието е част от постоянната кампанията на Пътна полиция във връзка с настъпването на есенно-зимният сезон и увеличаването на риска от пътни инциденти.

Поглед Инфо 1116 прочитания
Ученици от първи клас ще се учат на безопасно поведение на пътя

Утре, 28 октомври, от 10.30 часа първокласниците от Националния ученически комплекс по култура “Мария Монтесори” в Горна Баня ще участват в открит урок по безопасност на движението. Малчуганите ще се научат да пресичат правилно пешеходна пътека, да разпознават сигналите, подавани от регулировчик, както и ще видят филм за безопасно поведение на пътя. На открития урок ще присъстват и началникът на отдел “Пътна полиция” комисар Ваньо Стоевски и директорът на СДВР комисар Валери Йорданов. Събитието е част от постоянната кампанията на Пътна полиция във връзка с настъпването на есенно-зимният сезон и увеличаването на риска от пътни инциденти.

Д-р Пламена Заячка - кандидат за кмет на р-н Средец , гр. София
Препоръчано събитие

Д-р Пламена Заячка - кандидат за кмет на р-н Средец , гр. София