/Поглед.инфо/ "Бойко Борисов ни разгони фамилията 4 години и не искам сега да си вади дивиденти от моята разкървавена глава", заяви пред ТВ 7 Миглена Ангелова, чиято глава беше разбита от полицаи на протестите във вторник.

Тя разказа, за субитията по време на 40-я ден от протеста. "Няма за какво да си търся правата, защото униформените си вършеха работата, а ние си изпълнявахме гражданския дълг. На полицаите не им се сърдя, защото така им е било наредено", изтъкна Ангелова.

"Пореднтото феноменално тъпо решение на властта беше точно в пика на протеста да се пусне този рейс с депутати. Тогава ескалира напрежението. Но искам да подчертая, че никой не не искал да влиза в автобуса. това беше само блокада", обясни жената.

На края Миглена заяви, че е от началото на протеста и иска незабавна оставка и нови избори. "Комунистите са царе на протестите, винаги когато са на власт и провокират хората да излязат по улиците", завърши Ангелова.