Светски

Анголка стана Мис Вселена 2011

25-годишната тъмнокожа красавица се наложи над останалите 88 съпернички

Поглед Инфо 1151 прочитания
Анголка стана Мис Вселена 2011

Анголката Лейла Лопес получи титлата "Мис Вселена 2011" на завършилото 60-о издание на конкурса, провел се в бразилския град Сао Пауло.

25-годишната тъмнокожа красавица се наложи над останалите 88 съпернички, опровергавайки прогнозите, че титлата отново ще грабне някоя латиноамериканка.

"Считам себе си за жена, надарена с вътрешна красота.Имам си принципи, които съм научило от моето семейство и които възнамерявам да спазвам до края на живота си", каза красавицата.

Първа подгласничка е украинката Олеся Стефанко, а след нея се нареждат представителките на Бразилия, Филипините и Китай.

Д-р Пламена Заячка - кандидат за кмет на р-н Средец , гр. София
Препоръчано събитие

Д-р Пламена Заячка - кандидат за кмет на р-н Средец , гр. София