Интер трудно взе точка като домакин на Динамо (Киев).

Сериозни изненади поднесе група „F” в този кръг на Шампионската лига. Руският шампион Рубин (Казан) хвърли голямата бомба, като спечели с 2:1 при гостуването си на настоящия шампион Барселона, а Динамо (Киев) взе точка при визитата си на Интер.

Самото начало на „Камп Ноу” бе изненадващо и още във втората минута Рязянцев със страхотен далечен удар остави безпомощен Валдес и откри резултата.

Съвсем естествено последва натиск на каталунците, който даде резултат едва в началото на второто полувреме. В 48-ата мин. Чави подаде към Ибрахимович, който овладя на гърди напредна и майсторски с диагонален удар изравни резултата.

Все пак футболистите на Рубин ликуваха, а победното попадение падна в 73-ата мин., когато Алехандро Домингес изведе Караденис и турският халф реализира за 1:2.