Привет на НАТО, на ЕС, на Меркел, но най-вече на всички управлявали българи, защото властта е отговорност не на великата сила, а на волята на поелия поста...
Затова от представителя на чуждите бази у нас слушате наставления като към туземци да свикват с мултикултурализма и прочее атлантическа промивка... не е само Гьокчето, всъщност, само руският посланик не се намесва в делата ни публично, ако сте забелязали... иначе, наздраве за НАТО, чиърс...
Ще ви открия една тайна, естественият съюзник на България е Русия, ако има сдържащ фактор в момента на султана, това е Путин.
Докога обаче...!?