/Поглед.инфо/ Нови пикантни кадри с главна героиня Цецка Цачева изплуваха на бял свят преди минути. От записите се вижда как мощната адвокатка извива глас на песента на прочутия бард Булат Окуджава "Молитвата на Франсоа Вийон".

Видеото, разпространено от сайта "Офнюз" разкрива музикалните способности на Цецка, която се вихри на купон, посветен на победата на ГЕРБ на парламентарните избори през 2009 г. Брюнетката кръшно извива снага под аплодисментите на съмишлениците си. Явно тогава Цецка вече е знаела, че ще се възкачи на един от най-престижните постове в държавата - председател на Народното събрание.

Ден по-рано лъснаха и записи, на който Цачева забавлява първенците на партията в революционния град. Личи си, че една от най-личните дами в ГЕРБ дава всичко от себе си в името на доброто настроение на компанията.