Политика

За кои две неща са длъжни българите на Бойко Борисов

Премиерът посочи две причини, поради които трябва особено да му благодарим.

Поглед Инфо 1389 прочитания
За кои две неща са длъжни българите на Бойко Борисов

„За две неща сте ми длъжни: Направих с малцинство кабинет, за да прекарам България през кризата. Аз можех да се направя на луд - нямам болшинство и няма да правя коалиция. Сега още България щеше да се върти в кръг и да чакаме нови избори". Това каза в предаването на Нова телевизия „Станция Нова" премиерът Бойко Борисов.

„И второто нещо - всички досега като мен, идват и си казват: „Нека сега кротичко. Нека заметем. После мен няма да ме гонят. Сиреч и аз ще мога да покрада. Аз четири години бях кмет - София е печатница на пари, ако искаш да крадеш...

Аз съм ви длъжен за това, че сте ме избрали да работя, както Конституцията повелява. Но вие чисто в личен план сте длъжни, че съм поел този риск. Аз можех да си играя играта чисто партийно и да не заложа ГЕРБ да трупа тези пасиви", допълни Борисов.

Д-р Пламена Заячка - кандидат за кмет на р-н Средец , гр. София
Препоръчано събитие

Д-р Пламена Заячка - кандидат за кмет на р-н Средец , гр. София