/Поглед.инфо/ Манчестър Юнайтед записа поредния разочароващ резултат от началото на сезона. След загубата в миналия кръг от новака Борнемут, днес „червените дяволи” отстъпиха с 1:2 в домакинството си на Норич. Дори завърналият се от контузия Уейн Рууни, който изигра своя мач номер 500 с екипа на Юнайтед, не успя да помогне на своя отбор да избегне загубата.

През първото полувреме Камерън Джероум откри резултата за гостите 38-ата минута, а Александър Тетей удвои с гол десет минути след подновяването на играта. Почетното попадение за Юнайтед реализира френският нападател на тима Антони Марсиал в 67-ата минута след асистенция на Рууни.

След днешното поражение играчите на Луис Ван Гаал вече нямат победа в последните четири кръга на Висшата лига, заемайки шестата позиция с 29 точки.