Дали, или да
Кандидатурата на Меглена Кунева е добра и сериозна. На Орешарски и на Петър Курумбашев – също. А! Има и един социалист, който става за президент. То се знае кой. Този, който даде да се разбере, че за нищо на света няма да се кандидатира.
06.06.2011 22:45