Мерзостите на „българския” елит
/Поглед.инфо/ Безнаказано се вършат мерзости в България. Както на макро, така и на микро ниво. Погледнете близо трийсетгодишния преход. Изтъкан е от мерзости. В огромната си част държавната собственост беше разпродадена на безценица. По един напълно престъпен начин. Какво друго е това, ако не мерзост? И кои са авторите й? Същите онези, които смятат себе си за елит, същите онези, които през последните близо три десетилятия пребиваваха в Министерския съвет и Народното събрание.
12.09.2017 07:28