Господин Стефанов никога не е бил част от „ЛЕВИЦАТА!, нито част от инициирания от нашата формация протест днес, 5 юни, пред президентството на Р България.
Ние от „ЛЕВИЦАТА!“ сме убедени, че недоволство и гражданска и политическа позиции може и трябва да бъдат изразени и чути по съобразен с добрия тон и със закона начин. Вярваме, че подобни прояви единствено опошляват и опростачват всяко едно начинание. Разграничаваме се от всякакви вандалски похвати в рамките на мирния протест, организиран от нас.
ЛЕВИЦАТА!