„Можете ли да повярвате, че загубеняците от „Ню Йорк Таймс” са публикували статия, в която се посочва, че Съединените щати са зачестили значително кибернетичните атаки срещу Русия?”, пише Тръмп в „Туитър”.
Американският лидер подчерта, че от страна на „някога великолепния” вестник „това е всъщност предателство”. Тръмп отбелязва, че вестникът толкова отчаяно се нуждае от сензационен материал, който дори не се срамува да навреди на собствената си страна.
„Нещо повече, това не е вярно”, добави той.
По-рано „Ню Йорк Таймс” писа, че американските специални служби през изминалата година са започнали да работят много по-активно, опитвайки се да въведат злонамерен софтуер в руската електрическа мрежа.
Превод: В.Сергеев