Защо "умните и красивите" не говорят за най-важното?
/Поглед.инфо/ За съжаление и през тази година в нашата държава не беше направено почти нищо за решаването на най-важния български проблем, свързан с все по-задълбочаващото се неравенство. В България богатите стават все по-богати, а броят на обедняващите хора постоянно се увеличава. Ето за това трябва да мислим, а не да си губим времето в разсъждения дали Пламен Орешарски трябва да продължи да е премиер или е време да се връща Бойко Борисов. Дали управлява БСП или ГЕРБ, дали старата десница е в парламента или е излязла в заслужена пенсия - тези теми трябва да вълнуват единствено съответните партийни активисти.
28.12.2013 21:33