/Поглед.инфо/ Раздор в семейството на Виктор Николаев носят отношенията му с неговата екранна партньорка Ани Цолова, съобщава "Ретро".
Съпругата на новинаря Людмила все по-често се тросвала на Вики на тема "Цолова" и давала да се разбере, че го ревнува от колежката му.
"Ани и Виктор са заедно почти 24 часа в денонощието и е нормално това да изневери всяка една съпруга", подчертават от Нова телевизия.
Миналата седмица Николаев изненадващо си взе неплатен отпуск, за да прекара четири дни със семейството си извън София. Според запознати това е бил отчаян опит на Виктор на скрепи семейния мир и да успокои жена си. Ревнивата Людмила, която е журналиста в националното радио, постоянно спретвала дребни битови скандали на благоверния си. Последното им скарване било вчера, на Анин ден, когато Виктор бил поканен на почерпка у колежката си заедно със своята съпруга.
"Людмила отказа да стъпи при Ани и Виктор се обиди. Забрани и на него да ходи. Знаете ли - Людмила дори отказва да се запознае с нея", разкриват с потрес техни общи колеги.