България

След "самоубийството" на убиеца

/Поглед.инфо/ След "самоубийството" на убиеца. Това тук не е кочина. Не е свинщина. Не е поле от тикви.

Елена Дюлгерова 42386 прочитания
След "самоубийството" на убиеца

Мъртви сме, всички сме мъртви, ако това продължава.

Осъзнайте се, бе хора!

Срам ме е, че скъп за мене човек преди дни ми обясни, че Бойче ѝ е близък, щото говори на нейния език.

Наговорих разни работи по телефона.

Простих се с нея.

Същественото е, че моите приятели не би трябвало да имат нищо общо с тази ОПГ.

Всеки друг приемам, ОПГ-простотията и крадливостта (о, колко миличко се изразявам), НЕ.