„Колкото до интересите на китайските империалисти, то те са насочени към хегемониален статут. Русия има военната сила, от която Китай има нужда. Той не разполага с нужните супер оръжия. Няма и пълна енергийна независимост. Поради това, Русия е нужна на Китай. Ако Русия падне и бъде разпарчетосана, следващата американска жертва ще е именно Китай“, категоричен беше Тодор Беленски.
„Пътят е към дигитално евро. Борбата ни за невлизане в Еврозоната е именно и заради тази дигитализация. Казват ми хора, какво се борите с еврото, борете се с дигитализацията. Хората не разбират, че това е обвързано“, обясни Беленски.
Цялото интервю с Тодор беленски, вижте във видеото:
Абонирайте се за Youtube канала на новото музикално предаване "Рефлексии" и ще преживеете прекрасни мигове с музиката на Барока: https://www.youtube.com/watch?v=HoGUFCffd70
Влизайте директно в сайта www.pogled.info . Споделяйте в профилите си, с приятели, в групите и в страниците. По този начин ще преодолеем ограниченията, а хората ще могат да достигнат до алтернативната гледна точка за събитията!?
Абонирайте се за нашия Ютуб канал: https://www.youtube.com