Авторски

Търся протестиращ, който мисли и може да каже защо протестира!?

Търся протестиращ, който може да каже защо протестира, без да ме лъготи, че било за ценности.

Богомил Бонев 9765 прочитания
Търся протестиращ, който мисли и може да каже защо протестира!?

Търся протестиращ, който може да каже защо протестира, без да ме лъготи, че било за ценности.

Не съм политик (вече), нямам намерение да съм, имам наследство в политиката, което ГЕРБ пропиляха (с провалите за Шенген), защото съм единственият в Оня кабинет от 97-ма, който знае кои точно критерии и как ги постигнахме да махнат визите.

Питайте Костов и Надежда дали знаят какво точно е било направено!

Ще ви кажат, че Надка го е направила с ризата на Шибил?!

Не е вярно!

Одобриха ни, защото си свършихме работата.

Без Надка да знае точно каква е била тази работа.

И Костовци!

Решиха го министрите на вътрешните работи в европейските страни.

Както сега решиха, че физкултурникът не им е на ниво за Шенген.

Търся протестиращ, който мисли!

И няма надежда...