Поводът за тези размисли е новата книга на проф. Иво Христов "Отвъд точката на пречупване", чието прочитане ще задълбочи размислите на всеки един от нас за това "Къде сме?", "Защо сме?" и "Накъде отиваме?" !?
АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА НАШИЯ ЮТУБ КАНАЛ ПОГЛЕД.инфо И ГО ПРЕПОРЪЧАЙТЕ НА ВАШИТЕ ПРИЯТЕЛИ
/ВИДЕО/
