CGTN: В сблъсъците между протестиращите и полицията в Хонконг нивото на насилие от двете страни расте
/Поглед.инфо/ Миналият уикенд полицията в Хонгконг беше принудена да използва за първи път противопожарен шланг срещу буйстващите протестиращи, а един сътрудниците от органите на реда дори изстреля предупредителен изстрел във въздуха, за да разпръсне тълпата, която не реагира на увещания, съобщава CGTN. Ръководството подкрепи действията на полицията и подчерта, че никой не е пострадал.
28.08.2019 06:54