- Тези избори ни бяха откраднати;
- БСП и лявото имат друг път да се случват нещата. Когато обединяваме и градим, резултатите са налице;
- Ние имахме уникалния шанс София да има ляв кмет! Много хора в партията се погрижиха това да не се случи;
- Заседание на НС на БСП нямаше, защото нямаше кворум. Имаше сбирка на Нинова и приятелския кръг;
- Искат да обезглавят най-голямата организация на БСП - Софийската. Това е саботаж срещу цялата партия;
- Има нужда от силна левица, но не разединена, а обединена;
- София заслужава да има ляв кмет и друг начин на управление;
- Ние не сме стъпкали надеждата на левите избиратели, ние им дадохме надежда;
- На "Позитано"-20 искат да потопят добрите резултати от изборите в блатото.
/ВИДЕО/